052-3364750

052-3464751

ייעוץ, ליווי, ניהול ופיקוח לבנייה הפרטית
 
תהליך בניית הבית הפרטי הוא תהליך מורכב ורב משמעויות, המערב הן גורמים "חומריים" והן גורמים מעולם הרגש.
בניית הבית מהווה פעמים רבות מעין "פרויקט חיים" – שאיפה למימוש פנטזיות וציפיות להגיע הביתה - אל המקום שבו ארגיש הכי טוב שאפשר... להמשך קריאה...

  • home5

גבי ניהל עבורנו את בניית ביתנו בנופית. עבורנו זו הייתה זכות!

גבי תרם רבות לכך שהבנייה הפכה לחוויה נפלאה, של יצירה זוגית ומשפחתית. המקצועיות של גבי,בצרוף תכונות אישיות שפגשנו בו כמו: יושר ואמינות,נתינה עם נשמה,יוזמה ונחישות, תקשורת זורמת וישירה מלאה בהקשבה, כל אלו סייעו לנו להגיע לתוצאה המצופה והאיכותית.

בתיה ועודד רכבי, נופית

 

תודה 

לפני כשנתיים רכשנו מגרש בגבעת אלה בהתרגשות גדולה אך גם תוך חשש גדול. מצד אחד היה הרצון העז להגשים חלום ולבנות את ביתנו , ומצד שני היה החשש הרב מתהליך הבנייה וכל מי ששמע שאנו הולכים לבנות הזהיר אותנו שמדובר בתהליך קשה, ארוך, כואב ומתיש.

קיימנו פגישות עם מספר מנהלי בנייה ולשמחתנו הרבה פגשנו את עומר, ולא היה לנו ספק שנבחר בו.

תחושת האמון, השקט הנפשי, הרוגע וההרגשה שיש על מי לסמוך, נטעו בנו את ההרגשה שזה האדם איתו אנו מעוניינים לצאת למסע זה והסתבר שצדקנו.

עומר ליווה אותנו בכל התהליך מתחילתו ועד סופו בצורה מושלמת, דאג לאנשי המקצוע מצויינים וניהל את כל הבנייה בצורה מקצועית, דייקנית, איכותית ומהירה.

למרות כל האזהרות והפחדים שליוו אותנו לפני תהליך הבנייה – בסיום התהליך נוכחנו לדעת שהבית שרצינו עומד בנוי ואיתן, באיכות גבוהה, בדיוק כפי שרצינו, ללא חריגות זמן וללא חריגות תקציב.

אנו ממליצים מאוד, מכל הלב, על עומר ואנו אסירי תודה על כך שבחרנו בו לצאת איתנו למסע זה.

ארז ויפעת גוטמן, גבעת אלה

 

"בניה היא סיוט" הזהירו אותנו כולם, "אל תיכנסו לזה אם אתם לא חייבים", "קחו נשימה ארוכה" ועוד... ועוד...

והנה הגיע הרגע, לא היו עוד תירוצים לדחיות, עכשיו או לעולם לא!
נכנסנו, צללנו, ופגשנו את גבי...

לאחר מפגש עם מספר מפקחים ידענו לזהות כי הוא האיש עליו קיבלנו המלצות חמות מכל מי שעבד עימו. ראינו דמות אמינה ואחראית, אדם ענייני ונעים שיודע על מה הוא מדבר.

בשקט וברוגע, ברגישות ונחישות (כמו במבצע צבאי מתוכנן היטב) הוביל אותנו גבי לקבל החלטות התואמות את חלומותינו ומחוברות למציאות. רצינותו ומקצועיותו מחד, ונועם הליכותיו מאידך, הלך קסמים על כולם: אדריכלית, הפועלים והקבלנים, וגרם להם להיות רציניים וקואופרטיבים אף הם.

תודה!
על הסבלנות
השפיות
הרוגע
הענייניות
תשומת לב לפרטים הקטנים
שהיית שם בשבילנו שנה שלמה
והצלחת לסייע לנו לעבור חווית בניה נעימה מצמיחה
ללא עימותים מיותרים, ללא מתחים מוגזמים,
בסיוע להבחין בין העיקר לטפל.
תודה מכל הלב.

מאייל וקרין בראון, אלוני אבא

 

לצוות בן דרור,

כשבאנו לבנות את ביתנו ביוקנעם המושבה, ביררנו רבות והבנו שללא מפקח בנייה מנוסה ומחויב לפרויקט שלנו, לא נצליח לעמוד בתכנון המוקפד שהוכן עבור הבית שלנו. לא היו לנו התלבטויות כשפנינו אליכם, כמות הבית שבניתם במושבה ואיכותם לא השאירו מקום לספק. תהליך הבנייה שלנו ארך את משך הזמן המדויק שגבי צפה, עלות הבנייה כולל החריגות תאמה את חוברת התקציב שאני ממליץ לכולם לא לוותר עליה. ניהול הקבלנים, איפוסם בעת הצורך, העזרה המקצועית, הידע הרב וההתגייסות המסורה לכל גחמה ולכל שינוי בתהליך, גרמה לכל החוויה הזו להיות חוויה חיובית, ואין לי ספק שללא גבי ועומר זה לא היה קורה. גם לאחר הכניסה לבית, ולאחר תקופה מסוימת, גבי נשאר מחויב ואחראי לפרויקט ואלינו.

אני ממליץ בחום רב.

בברכה 
איתן כהן - יקנעם מושבה

 

 גבי היקר!

אנו מודים לך על שסייעת בידינו לבנות את הבית שלנו בכפר ביאליק. כמפקד, ניווטת את ספינת העשיה בין אינספור מכשולים, שרטונים וסערות. אנו שמחים שבחרנו בך ומודים לך על המסירות, ההתמדה, היושר האישי והמקצועי שהפגנת לאורך הדרך.

יונית וגדי סמולש, כפר ביאליק


לגבי,  תודה גדולה!

על הליווי הצמוד לאורך השנה האחרונה בפרויקט שהיה מאוד חשוב לנו. על השירות, המחויבות, המסירות, היושר , ההוגנות וכמובן המקצועיות.

אלי ודקלה פרץ, קרית חרושת

 

לגבי,

תודה מכל הלב על סיועך הרב בפרויקט שעליו פיקחת, הובלת, ליווית, בצעת, במיומנות בלתי רגילה, במסירות מופלאה, בצורה יסודית, נעימה, עם יכולת בלתי רגילה לפתור בעיות בשטח- והיו לא מעט... בדרך יצירתית, ללא לאות ודבקות במטרה.

בלעדיך פרויקט זה לא היה מתרחש ברמה כה גבוהה ומגיע לידי גימור כל כך מדהים.

בהערכה רבה ובידידות,

נורית, מיכלי ורני- דניה, חיפה